KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15307253
nr 1530 7253
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 5/70, "denna dag". Bildmått: 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:25:30
27/3 16:11:40